Štvrtok, 13 December 2018

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Nocľaháreň Trebišov

Nocľaháreň Trebišov

Zariadenie sociálnych služieb je bez právnej subjektivity, organizačne začlenené pod LUMEN Trebišov, napojené príjmami aj výdavkami na rozpočet LUMENU Trebišov a následne na rozpočet Košického samosprávneho kraja, ktorý je jeho zriaďovateľom. Štatutárnym zástupcom je riaditeľ LUMENU Trebišov – Ing. Jozef Čičatko.

Nocľaháreň Trebišov  sa nachádza v objekte na M.R. Štefánika č.66/5 v Trebišove a má kapacitu 10 klientov - mužov.

 

Prevádzka zariadenia je od r. 1994. Činnosť nocľahárne je zabezpečovaná vedúcim a 4 pracovníkmi, ktorí dohliadajú nepretržite 24 hodín na chod zariadenia.

Občania sú ubytovaní v jednej 4 – lôžkovej a jednej 6-lôžkovej izbe. Zariadenie je vybavené kuchynským kútikom, kde si môžu ubytovaní pripravovať stravu , spoločenskou miestnosťou s televízorom a sociálnym zariadením so sprchami a WC. Klientovi je poskytnutá posteľná bielizeň, jej pravidelná výmena a pranie.

V zariadení sa poskytujú sociálne služby podľa § 25 zákona o sociálnych službách. Nocľaháreň v Trebišove poskytuje ubytovanie a sociálne poradenstvo, vytvára podmienky na vykonávanie nevyhnutnej základnej osobnej hygieny a vytvára podmienky na prípravu stravy.

Občan umiestnený v tomto zariadení si za ubytovanie platí 0,54 – 0,61 € na jeden deň.

Formuláre a tlačivá na stiahnutie

 

Kontakt: Nocľaháreň Trebišov, M.R.Štefánika, Trebišov

Ved. nocľahárne: MVDr. Peter Tóth č tel: 056 672 4467