Nedeľa, 05 December 2021

Guľovačka na dva spôsoby

Zima je krásne ročné obdobie, je asi najkrajšie zo všetkých. Všetko vôkol nás by sa malo zmeniť na krásne ligotavé a sneh by mal obliecť všetko do prekrásneho bieleho kabáta. Ibaže skutočnosť je niekedy iná ... Tak to bolo aj 24. februára 2011 u nás v našom zariadení, kde sme zorganizovali nielen pre klientov, ale aj pre zamestnancov, guľovačku na dva spôsoby.
Keďže pani príroda nás neobdarila snehom akým sa patrí na riadnu guľovačku, pomohli sme si papierovými guľami, ktoré bolo potrebné správnym hodom trafiť do otvoru na atrape snehuliaka, vyrobeného z kartónu vlastnými rukami.
Do súťaženia sa zapojili nielen klienti a zamestnanci, ale aj účastníci ošetrovateľského kurzu.
Pre klientov sme pripravili ešte jedno malé prekvapenie, a to hod na živý terč. Živým terčom bola vedúca sociálno-výchovného úseku Ing. Papáková. Po skončení súťaže sa rozpútala v vestibule zariadenia ozajstná poriadna guľovačka. Paierové gule lietali hore a dole, každý sa mohol poriadne vyšantiť, bez toho, aby vymrzol.
Víťazom sa stal Emil Hirko, druhé miesto obsadila Anička Bednárová a na treťom miestne skončil najmladší klient zariadenia Branislav Kandrik. Všetci traja boli odmenení sladkou čokoládou.
Po skončení sme skonštatovali, že na správu guľovačku nie je potrebný vždy len sneh..... stačí trochu fantázie a dokážeme si vyčariť zimu aj sami.

Zmluvy, objednávky a faktúry sú zverejňované na stránke zriaďovateľa

ksk logo nove

Blahoželáme

Dnes : Oto
Zajtra : Mikuláš

Štatistika návštev

Počet zobrazení obsahu : 1335779