Štvrtok, 28 September 2023

logo lumentv 330

Výletnou loďou po Zemplínskej Šírave

Leto je už v plnom prúde a tak sme sa rozhodli urobiť si našimi klientmi jednodňový výlet. Možností sa črtalo viac, ale rozhodli sme sa pre Zemplínsku Šíravu. Počasie od rána bolo vynikajúce a nič nám nebránilo v tom, aby sme dňa 17.8.2017, t.j. štvrtok nabrali smer Zemplínska Šírava.

Prvú zástavku sme mali v oblasti Hôrka, kde nás už čakala rezervovaná vyhliadková loď. Bolo krásne slnečno. Klienti sa tešili a užívali si plavbu, ktorá trvala 45 min.

Po plavbe sme sa previezli do rekreačnej oblasti Kamenec. Po príchode sme sa všetci vybrali na pláž, počas krásnej prechádzke po pláži sme obdivovali krásne sochy z piesku ako napr. Spišský hrad. Tu sme si urobili aj pár fotiek na pamiatku. Klienti si zakúpili aj malú drobnosť, ktorá sa im zapáčila. A ak prišiel hlad, presunuli sme sa na pešiu časť Kamenca, kde sme si našli reštauráciu a naobedovali sme sa. Cestou späť sme sa previezli do Michaloviec na úžasnú zmrzlinu, po ktorej nás už čakala cesta domov. Výlet loďou, a zážitky z celého dňa zostanú ešte dlho jednou krásnou spomienkou pre našich klientov: Emil H. , Kristína L., Michal Ž., Jozef B., Ľubomír T., Eva L.

Pripravila Krivánková