Sobota, 18 Máj 2024

logo lumentv 330

Opri sa o mňa

Dňa 2. 4. 2023 sa v PKO Čierny Orol v Prešove konal 13. ročník benefičného koncertu s názvom Opri sa o mňa, pre mentálne postihnutých a zdravotne znevýhodnených. Naši klienti sa mohli zúčastniť na rôznych workshopoch, zatancovať si pri latinskoamerickej zumbe, maľovať na drevo a na plátno, nechať si pomaľovať tvár alebo ruky, vyskúšať si servítkovú techniku, či vyskúšať si enkaustiku - maľovanie horúcim voskom, maľovanie na tričká.

Na tomto projekte sa podieľalo veľa úžasných ľudí, organizátorov a umelcov, ku ktorým patrí Peter Cmorík, Kollárovci, Dáme kávu. To všetko mala pod palcom moderátorka Zuzana Hrvoľová. Na tomto koncerte bolo cítiť veľa pozitívnej energie, atmosféra bola skvelá a preto dopadlo všetko na výbornú. Aj my sme si pre povzbudenie vystupujúcich pripravili pekné farebné transparenty a vyrobili z lásky pre nich pekné darčeky.

Záverom sa chceme poďakovať organizátorom Občianskeho združenia Milana Štefánika, ktorý nám umožnil byť v pravý čas na správnom mieste a umožnil nám zažiť úžasnú atmosféru akcie a večer a plného lásky, dobrej nálady, pozitívnych emócií a radosti.

Spracovali: Šurimová, Borňáková.